FAQ

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać przez sklep Internetowy, e-meilem sklep@zipagro.pl jak również telefonicznie. Zamówienia w formie telefonicznej można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, zaś w sobotę w godzinach 8:00-14:00. W sklepie internetowym i za pomocą poczty elektronicznej zamówienia można składać całodobowo.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Termin realizacji zamówienia w sklepie obejmuje czas potrzebny na przygotowanie przesyłki, lub ewentualne sprowadzenie produktu z magazynu zewnętrznego. Do terminu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki przez kuriera.

Co zrobić jeśli nie znalazłem produktu?

Staramy się zapewnić Państwu jak najszerszą gamę produktów, lecz może znaleźć się artykuł, którego obecnie nie posiadamy w swojej ofercie, a który chcieliby Państwo zamówić. W takim wypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dopełnimy wszelkich starań aby sprowadzić go dla Państwa.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak. W siedzibie firmy Zip Agro Sp. z o.o. pod adresem; Kurzejewo 23, 86-160 Warlubie, po wcześniejszym ustaleniu terminu.